Το forum της εσωτερικής αναζήτησης και αφύπνισης

ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΗμερολόγιοΗμερολόγιο  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  
Η ώρα...είναι
ο χώρος μας στο facebook

Πρόσφατα Θέματα
Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Ο λ ύ μ π ι ο ς (442)

ΑΡΤΕΜΙΣ (223)

ecyse (92)

EKATH (78)

dimig (73)

Ιππολύτη Αμαζών (59)

Δάφνη (22)

ΟΡΦΕΑΣ (19)

'Ατροπος (15)

astro (14)

Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 140
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η kanlyo

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 1149 θέματα σε 453 θέματα
οι επισκέπτες μας
Counters
Free Counter

Μοιραστείτε | 

ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ο λ ύ μ π ι ο ς
Admin
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ   Τετ Οκτ 19, 2011 8:48 am

Αυτή η μέρα Συνέλληνες αδέρφια μου είναι ιστορική και αυτός είναι ο λόγος της ανάρτησης μου ως ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ που μπορεί να εξελιχθεί σε «πολεμικό». Έτσι συνέβη και πριν 37 χρόνια και 30 ημέρες όταν εξέπεμψε ο σταθμός του Πολυτεχνείου το μήνυμα της λευτεριάς από τα χείλη των σημερινών κυβερνώντων ΨΩΜΙ , ΠΑΙΔΕΙΑ , ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ σύνθημα που και σήμερα θα μπορούσαμε να φωνάξουμε.
Ιστορική μέρα αδέρφια μου ότι και έκβαση να έχει . σήμερα διακυβεύεται η ίδια η Δημοκρατία και αύριο - ΑΝ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ - μπαίνουμε σε κατάσταση ολικής κατοχής
Δεν καταλύονται μόνο συμβάσεις συλλογικές , κλαδικές κ.λ.π. καταλύεται το Σύνταγμα , η Δημοκρατία , η Εθνική Κυριαρχία η Ελευθερία , η Κοινωνική Δικαιοσύνη με μια λέξη ΠΟΛΥΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ.
Ένα νομοσχέδιο με μοναδικό σκοπό την ολοκληρωτική υποτέλεια και υποδούλωση του Ελληνικού Λαού και με αναγκάζουν και δημόσια να πω τα εξής:
ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ , ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΤΕ , ΓΙΝΕΤΕ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ , ΕΝΩΘΕΙΤΕ ΓΕΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΝΗ ΚΑΙ ΠΕΣΤΕ ΣΤΟΝ ΟΨΙΜΟ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ – ΚΥΒΕΡΝΗΤΗ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΟΤΙ «Ο ΕΛΛΗΝΑΣ» ΔΕΝ ΣΚΥΒΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ , ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΝΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΖΗΣΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΚΟΣΤΙΣΕΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΚΛΗΣΗ ΣΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ : ΑΥΤΟ ΤΟ 48ΩΡΟ ΝΑ ΔΕΙΞΕΤΕ ΣΩΦΡΟΝΑ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΚΑΛΑ ΠΡΙΝ ΣΗΚΩΣΕΤΕ ΧΕΡΙ ΣΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΑΣ ΚΑΤ’ΕΝΤΟΛΗΝ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ ΑΦΕΝΤΙΚΏΝ ΣΑΣ.
ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΝΑ ΔΡΑΣΕΙ Η ΝΕΜΕΣΙΣ Η ΦΕΡΟΥΣΑ ΤΟ ΞΙΦΟΣ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΕΠΙΚΑΙΡΑ :: ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ-
Μετάβαση σε: